De bestuurshistorie:
Harrie Engels 12 februari 1955 – oktober 1957 secretaris
Dorus van Alphen 12 februari 1955 – 27 februari 1971 penningm.
Sjors Cranen 12 februari 1955 – 10 maart 1956
Piet van Leuken 12 februari 1955 – 16 maart 1957
Jan Bevers 10 maart 1956 – 4 april 1964
Jan van Uden 16 maart 1957 – 18 november 1967 secretaris
Bert Scheepers 16 maart 1957 – 18 november 1967 voorzitter
J Habraken 16 maart 1957 – 28 februari 1959
Hein Verhoeven 19 april 1958 – 20 januari 1981
Toon van den Baar (2e maal) 4 april 1964 – 18 november 1967
Joop van den Baar 18 november 1967 – 13 december 1974 voorzitter
Ad Versteegden 18 november 1967 – 28 januari 1976
Mien Damen-Schoofs 18 november 1967 – 5 december 1992 secr/penn.
Johan van den Hoogenhoff 27 februari 1971 – 16 maart 2007 penningm.
André Beerkens 27 februari 1971 – 18 januari 1983 secr./voorz.
Frans van Alphen 19 maart 1971 – 10 januari 1979 penn./secr.
Theo van Berlo 13 december 1974 – 10 januari 1979
Leo van Berlo 28 januari 1976 -…… secretaris
Thieu Kessels 10 januari 1979 – 21 januari 1982
Joop van den Baar (2e maal) 10 januari 1979 – 23 november 1979
Arnoud van de Kam 23 november 1979 – 23 januari 1986
Willie van Deursen 20 januari 1981 – 26 januari 1984
Ad Smits 21 januari 1982 – 18 januari 1985
Pierre Steegs 26 januari 1984 – 16 februari 2016 penningmeester
Peter Schepers 18 januari 1985 – 16 maart 2007 voorzitter
Joop Peeters 18 januari 1985 – 5 februari 1993 voorzitter
André van der Linden 23 januari 1986 – 5 februari 1993
Dinie Manders-Endevoets 5 februari 1993 – 26 januari 1996
Marcel van der Linden 5 februari 1993 – 13 februari 2004
Martien van de Vossenberg 26 januari 1996 – 1 februari 2013
Sandra Klomp 26 januari 1996 – 13 februari 1998
Carola Peeters 13 februari 1998 – 4 februari 2000 stage
Carola Peeters 4 februari 2000 -…..
Twan van Veggel 9 februari 2001 -13 februari 2003 stage
Twan van Veggel 13 februari 2003-16 maart 2007
Jos Segers 16 maart 2007-15 februari 2008 stage
Jos Segers 15 februari 2008-13 februari 2009
Carlo Klomp 15 februari 2008-….. voorzitter
Addy Maas 15 februari 2008 – 19 februari 2010
Ad Sleenhoff 13 februari 2009 – 19 februari 2010 stage
Ad Sleenhoff 19 februari 2010  – 10 februari 2012
Manon de Graaf 19 februari 2010 – 4 februari 2011 stage
Manon de Graaf 4 februari 2011 –
Joop Hendriks 10 februari 2012 –
Marcel van de Meulengraaf 16 februari 2016 – ……..Penningmeester
Pierre Steegs 17 februari 2017 – ………

Bestuur 1980